Termékmérnök Gyakornok – villamos fogyasztásmérők

Standszám:
F15
Mérnöki, műszaki DiákmunkaSzakmai gyakorlat magyarangol
cover_746_001ff.png

Az idén 70 éves gödöllői Ganz Mérőgyár Kft., az Itron Inc. magyarországi leányvállalata villamos-, gáz- és vízfogyasztás mérőket gyárt európai piacokra. A gödöllői gyár a cégcsoporton belül egyedüliként mindhárom felhasználási területet ellátja termékeivel.

Kezd Nálunk a karrieredet és csatlakozz bővülő csapatunkhoz mint Termékmérnök Gyakornok – villamos fogyasztásmérők! Bővülő Termékmenedzsment csapatunkba keresünk aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező lelkes mérnök gyakornokot, aki a villamos fogyasztásmérők területet támogatja majd.

Amit nyújtani tudunk neked
  • Hosszú távú munkalehetőséget az iskolai évek alatt és után is
  • 100% bejárástámogatást a gödöllői gyáregységünkbe
  • Támogató munkahelyi légkör, fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi csapat részeként való fejlődés
Ezek lesznek a feladataid
  • Támogatod a Termékmenedzsment csapatot meghatározott elvárásoknak megfelelően
  • Szorosan együtt fogsz dolgozni különböző társosztályokkal, mint a gyártás, sales vagy számlázási terület
  • Részt vehetsz mind belső, mind külső vevőkkel való megbeszéléseken, konferenciákon
  • Rendszeresen kimutatásokat, jelentéseket készítesz a terület vezetőjének
Amit elvárunk Tőled
  • Villamos, gépész vagy mechatronikai területen aktív hallgatói jogviszony
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Előny, ha már van tapasztalatod villamosipari termékekkel