Telefonos pénzügyi tanácsadó

Economics / FinanceOther fields Positions requiring 0-1 year of experienceJunior positions (max. 1 year of experience)Positions requiring experience (1-7 years of experience)Positions for senior professionals (more than 7 years of experience) Hungarian
Mi a feladat?

-       az ügyfelek tájékoztatása a Cofidis termékeivel, a hitelnyújtás folyamatával, felépítésével kapcsolatosan;
-       az ügyfelektől beérkező hívások fogadása, kérdések megválaszolása, problémamegoldás
-       hiteltermékek, pénzügyi szolgáltatások értékesítése telefonon
-       az ügyfelek hiteligényeinek felmérése, ajánlattétel, tanácsadás
-       az előminősítéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
-       „Welcome” hívások indítása új ügyfelek részére
-       ügyfelek telefonon történő megkeresése a havi törlesztő részlet rendezésével kapcsolatban
-       fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése
-       a fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Milyen munkatársat keresünk?

-       legalább középfokú végzettsége van (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent)
-       felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekkel bír
-       határozott fellépésű, jó kommunikációs készség jellemzi
-       értékesítési szemléletű
-       eredményorientált és kitartó
-       önállóan és igényesen végzi a munkáját
-       ügyfélközpontú

Miért jó nálunk dolgozni?

Jó hangulatú, összetartó csapat
Innovatív, piacújító megoldások
Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
Kényelmes munkakörülmények
Lehetőség a fejlődésre

A munkavégzés helye és ideje:

Nyíregyháza
Heti 40 órás munkavégzés beosztás szerint