Beszállító fejlesztő mérnök

Engineer / Technical Positions requiring 0-1 year of experienceJunior positions (max. 1 year of experience) HungarianEnglish
FELADATOK:
  • Fejlesztési javaslatok (költségcsökkentéssel valamint kapacitásnöveléssel kapcsolatos) kidolgozása a beszállító gyártási folyamatainak optimalizálása érdekében és ezek bevezetése.
  • Rajzmódosítások kidolgozása a termék gyárthatóságának optimalizálása érdekében
  • Létszámcsökkentési javaslatok kidolgozása a beszállító folyamatai esetében.
  • Beszállító új termék gyártására való képességének kialakítása.
  • Hatékony együttműködés a beszállítóval a megfelelő gyártói kapacitás elérésére.
  • Szoros együttműködés a beszerzéssel és az egyéb társosztályokkal (beszállító minőségbiztosítási osztály, termelési mérnökség, vevői minőségbiztosítási mérnökség stb.)

ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (gépészmérnök)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Excel haladó (grafikonkészítés, adatértékelés); Power Point; AutoCad
  • Precizitás, felelősségtudat, kreativitás

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Féléves bónusz
  • Munkatárs ajánlási rendszer
  • Hiányzásmentességi jutalom
  • Szenioritási bónusz
  • „Számíthatsz Ránk!” program (dolgozói segítségnyújtási program)
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai és nyelvi továbbképzés lehetősége
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Színes, változatos munka

További információkért és jelentkezésért várunk a B28-as standon!