PROGRAM MENEDZSER / AUTÓIPAR / VÁC

Standszám:
D31
Engineer / TechnicalEconomics / FinanceSales, Marketing, HR Junior positions (max. 1 year of experience)Positions requiring experience (1-7 years of experience)Positions for senior professionals (more than 7 years of experience) HungarianEnglish

TERÜLET: Vevői ügyfél kapcsolattartás
FELADATOK

  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, proaktív vevőkapcsolat
    Új ügyfelek szerzése
  • Árajánlatok készítése, vevők felé történő prezentációja
  • Éves költségvetés készítés a vevői előrejelzések alapján
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Elemzések készítése, folyamatos riportálás a vezetőség irányába
  • Megbeszélések aktív lebonyolítása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (közgazdász végzettség előny)
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló meggyőzési és kapcsolatteremtő készség
  • Jó szervezőképesség, önállóság, kreativitás

ELŐNYÖK

  • Német nyelvtudás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismeret

AJÁNLATUNK

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Bónusz juttatások