Beszerző

Economics / Finance Positions requiring experience (1-7 years of experience) HungarianEnglish
Főbb feladatok:
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok, gyártási segédanyagok operatív beszerzési feladatinak ellátása
  • Elsősorban eszközök, berendezések, termékek igénylési folyamatának kezelése
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Megrendelések leadása, nyomon követése
  • Teljesítések koordinálása
  • Számlák ellenőrzése, leigazolása a pénzügy felé
  • A kapcsolódó adminisztráció precíz ellátása
  • A beszerzési rendszer (cikktörzs és egyéb kapcsolódó adatállomány) naprakész karbantartása
  • Folyamatos belső kommunikáció az igénylő területekkel és a beszállítókkal
  • Szerződéses feltételek, teljesítések ellenőrzése
  • Reklamációk kezelése
  • Beszállítók értékelése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Minimum 3-5 év operatív beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó szemlélet
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség
HVG_POSITION_STAND
HVG_EXH_POS_DOCS

HVG_EXH_POS_DOCS_ACCEPT