Logisztikus

Economics / Finance Positions for senior professionals (more than 7 years of experience) HungarianEnglish
Főbb feladatok:
  • Az egyedi fejlesztésű gépeink külföldi kiszállításának megszervezése (elsősorban Távol-Kelet, Európa, Amerika területére) és a fuvarok nyomonkövetése
  • A gépekhez kapcsolódó beérkező pótalkatrész megrendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe, a legyártott alkatrészek utánküldése
  • A kiszállításhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése (például: árajánlatok, fuvarlevelek)
  • A szállítmányokhoz kapcsolódó számlák kiállítása és továbbítása a partnereink, vevőink felé
  • Logisztikai folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
  • A logisztikai tevékenységek méréséhez szükséges riportok, KPI-ok elkészítése
  • Szállítmányozói tendereztetésben való részvétel
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Legalább 5-6 év logisztikai/külkereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, valamely vállalatirányítási rendszer ismerete)
  • Legalább középszintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív hozzáállás, önálló, megbízható és felelősségteljes munkavégzés
Előnyök:
  • Felsőfokú logisztikai és/vagy gazdasági végzettség
  • Vámkezelési tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség