Munkavédelmi technikus

Engineer / Technical Junior positions (max. 1 year of experience) Hungarian
Főbb feladatok:
  • II. veszélyességi osztályba tartozó, több mint 600 főt foglalkoztató cég munkavédelmi szaktevékenységének ellátása
  • Munkavédelmi Szabályzat és egyéb kötelező munkavédelmet érintő dokumentációk jogszabályi előírásoknak megfelelő elkészítése és aktualizálása
  • Veszélyes gép, berendezés, munkaeszköz üzembe helyezést és újraindítást megelőző munkavédelmi felülvizsgálatok elvégzése
  • Gépek, berendezések üzembe helyezésének dokumentálása
  • Veszélyes gép, berendezés, munkaeszköz időszakos biztonságtechnikai felülvizsgálatának elvégzése, lebonyolítása
  • Biztonságtechnikai felülvizsgálatok szükségességének meghatározása, lebonyolításban való közreműködés (érintésvédelem, zaj, por stb.)
  • Munkavédelmi ellenőrzések lebonyolítása, írásos dokumentum készítése, a feltárt hiányosság megszüntetésére javaslat meghatározása és végrehajtás ellenőrzése
  • Mentési terv, valamint a megelőzési stratégia munkabiztonsági tartalmának kidolgozása
  • Kockázatértékelés elkésztése és 3 évenkénti felülvizsgálata, szükség szerinti módosítása
  • Emelőgépekkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése, targoncavezetők, emelőgép kezelők szakmai jellegű felügyelete, ellenőrzése, valamint az időszakos felülvizsgálatok lebonyolítása
  • Munkabiztonsági és Munkaügyi Felügyelőséggel való folyamatos kapcsolattartás, képviselet
  • Munkavédelemhez kapcsolódó beszerzések, beruházások megrendelése, lebonyolítása
  • Nyilvántartások naprakész vezetése, belső- és külső jelentések, prezentációk, kimutatások készítése
Elvárások:
  • Legalább középfokú munkavédelmi technikus végzettség
  • 2-3 év releváns gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Folyamatszemélet
  • Önálló munkavégzés, proaktív személyiség
Előnyök:
  • Középfokú tűzvédelmi szakképesítés
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség