Minőségellenőrzés - tesztmérnök

Engineer / Technical Junior positions (max. 1 year of experience) Hungarian
Főbb feladatok:
  • Minőségellenőrző csoport tagjaként prototípus készülékek, illetve kiszállítandó készülékek bemérése-tesztelése, kalibrálása
  • Mérési adatok elemzése, kiértékelése és dokumentálása
  • Hibaokok szisztematikus feltárása, hibaanalízis, és ezek rögzítése a cég NCR (Non-conformity reporting) rendszerében
  • Hibajavítás kivitelezése
  • A készülékekkel kapcsolatos tapasztalatok alapján fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • A készülékek gyártásának elősegítése
  • Technológia utasítások kidolgozása
  • Bemérési utasítások készítése
  • Villamos szerelési folyamatok esetenkénti felügyelete (egyedi/ prototípus készülékek)
  • Készülékek vezérlő, adatfeldolgozó számítógépeinek HW/ SW installálása
Elvárások:
  • Elkezdett szakirányú felsőfokú végzettség (BSc/MSc)
  • Vagy befejezett szakirányú középfokú végzettség
  • Villamos tervdokumentációk olvasásában szerzett tapasztalat
  • Villamosautomatikai tapasztalat vagy PCB-k terén szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Készség a külső (pl.:PLC) , és belső (pl.: egyedi ügyviteli rendszereink) szoftverek használatának gyors elsajátításához
  • Magasfokú szakmai elkötelezettség
  • Dokumentációs készség
Előnyök:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (BSc/MSc)
  • Tesztmérnökként szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • Egyedi berendezés vagy gépgyártásban szerzett tapasztalat
  • Elektrotechnika tervezőrendszer ismeret (Eplan preferált)
  • PCB tervező program ismeret (Altium designer preferált)
  • Gépészeti tervdokumentációk olvasásában szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Folyamatos szakmai kihívások (teljesen automatizált mérőberendezések gondozása, új méréstechnikák realizálása)
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő program