Szervizmérnök

Engineer / Technical Positions requiring 0-1 year of experience HungarianEnglish
Főbb feladatok:
  • Villamos hibakeresés/javítás, valamint a finommechanikai beállítások elvégzése
  • Funkcionális teszt elvégzése a gépen, amely magában foglalja többek között: mozgó automaták működésének ellenőrzését, szenzorok és érzékelők pozíciójának és érzékenységének beállítását, kamerák, objektívek és megvilágítások működésének ellenőrzését
  • Megadott tesztutasításokat követve mérőmodulok kalibrálása, a folyamat és a kapott mérési eredmények dokumentálása
  • A kiszállított készülékek installálása a vevőnél (jellemzően Ázsia területén)
  • Szervizeléssel kapcsolatos műszaki dokumentációk karbantartása
  • Igény esetén a vevőnél a berendezés szervizelése
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Villamos tervrajz olvasási képesség
  • Legalább középszintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés
  • Megbízható és precíz személyiség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség
HVG_POSITION_STAND
HVG_EXH_POS_DOCS

HVG_EXH_POS_DOCS_ACCEPT