CNC gépkezelő

Engineer / Technical Technician / Skilled Labour opportunityJunior positions (max. 1 year of experience) Hungarian
Főbb feladatok:
  • Mechanikai alkatrészek gyártása előre megírt program alapján
  • Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért
  • Konstruktív együttműködés a műhelyben található más forgácsoló szakmákkal
Elvárások:
  • CNC megmunkáló központon szerzett gépbeállítói tapasztalat
  • Jó rajzolvasási készség
  • 2 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig, 5:50-14:10; 13:50-22:10)
  • Önálló, precíz, felelősségteljes, kreatív munkavégzés
Előnyök:
  • Hagyományos marós képesítés és gyakorlat
  • Tapasztalat egyedi és kis sorozatok gyártásában
  • Heidenhain iTNC 530 vezérlés ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség