Termeléstervező

Engineer / Technical Positions requiring experience (1-7 years of experience) Hungarian
Főbb feladatok:
  • Gyártási terv elkészítése a vevői igényeknek és a rendelkezésre álló erőforrásnak megfelelően
  • Gyártási átfutási idők monitorozása és folyamatos felülvizsgálata
  • Gyártásközi készletek szintjének felügyelete a meghatározott KPI-nak megfelelően
  • Szoros együttműködés a project menedzsmenttel és összeszerelő területekkel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Kimutatások készítése a vezetőség számára
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági)
  • Kis szériás, illetve egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év termeléstervezői tapasztalat dinamikusan változó termelési környezetben
  • Lean szemlélet
  • MS Office (Excel, MS Project) és ERP rendszerek magas szintű ismerete
  • Kiváló szervezési, problémamegoldó és kommunikációs készségek
Előnyök:
  • QAD vállalatirányítási rendszer, On-Plan tervezőprogram ismerete
  • SQL vagy egyéb adatbáziskezelői ismeret
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség