Service Support Munkatárs

Economics / FinanceSales, Marketing, HR Junior positions (max. 1 year of experience) HungarianEnglish
Főbb feladatok:
  • Szerviz és alkatrész megrendelések kezelése igénytől a kiszállításig
  • Megrendelések rögzítése a SalesForce (CRM) és QAD (ERP) rendszerben, alkalmanként árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a gyártással, beszerzéssel és logisztikával
  • Komponensek és gépek életciklusának monitorozása
  • Kintlévőségek koordinálása a HQ és a leányvállalatok között
  • Szerviz leltár készítés, jegyzőkönyveztetés
  • Közreműködés a Szerviz tevékenységek méréséhez szükséges riportok, KPI-ok elkészítésében
  • Részvétel a szervizt érintő folyamatok fejlesztésében
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves ellátási lánc vagy logisztikai területen szerzett munkatapasztalat
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, ERP rendszer ismerete)
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív hozzáállás, önálló, megbízható és felelősségteljes munkavégzés
  • Eredmény és célorientált személyiség
  • Nagyfokú problémamegoldó készség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség
HVG_POSITION_STAND
HVG_EXH_POS_DOCS

HVG_EXH_POS_DOCS_ACCEPT