Manuális szoftvertesztelő (Veszprém)

A6
IT Junior positions (max. 1 year of experience) Hungarian
Főbb feladataid lesznek:
  • Elsődleges feladatod a felmerülő igények (Backlog) leírásának ellenőrzése lesz tesztelési szempontból
  • Ha ezzel végeztél, teszteseteket készítesz és le is futtatod őket
  • Fontos, hogy az eredményeket kiértékeld és jelentéseket készíts belőle
  • Feladatod lesz a felmerülő hibák menedzselése is
  • A dokumentáció készítés elkerülhetetlen feladat a tesztelések során, így ezzel is kell foglalkoznod (pl.: tesztterv, tesztjegyzőkönyv, stb.)
  • Miközben az általad feltárt hibák javítása történik, a fejlesztők és a kapcsolódó területek képviselői bármikor kérhetik további segítségedet a tökéletes megoldás érdekében
Mit kérünk Tőled?
  • Szeretnénk, ha gyorsan belerázódnál a feladatokba, így funkcionális szoftvertesztelésben szerzett tapasztalatra mindenképpen szükséged lesz
  • Fontos, hogy ismerd az agilis módszertanokat (SCRUM ismerete előnynek számít)
  • Szükséges, hogy valamilyen ALM eszközzel kapcsolatosan legyenek ismereteid, számunkra az Azure DevOps tudásod lenne a leghasznosabb
  • Feladataid során az ügyfél szemével is nézned kell a megoldásokat, hogy partnereink lehetőleg felhasználóbarát megoldásokat kapjanak, ehhez jó problémamegoldó készségre is szükséged lesz
  • Szeretnénk, ha élveznéd, amit csinálsz, keresnéd a feladatokat és törekednél a minőségi megoldásokra
  • Fontos, hogy jól tudj csapatban dolgozni, de ha szükséges önállóan oldj meg feladatokat
Előnynek értékeljük:
  • Ha gyártási területen szerzetél már némi tesztelési tapasztalatot
  • Nagy előny lenne, ha a tesztelési területen használatos termékekkel kapcsolatban gyakorlati ismeretekkel is rendelkeznél
  • Ha ISTQB-tanúsítvánnyal rendelkezel, komoly előnnyel indulsz a kiválasztásban
  • Örülnénk, ha a Microsoft C# programozási nyelvet legalább alap szinten ismernéd
  • Esetenként szükséged lehet egy kevés angol nyelvtudásra, így nem baj, ha alapfokon megérted
Amit kínálunk:
  • Feladataid során az általunk fejlesztett berendezésekkel élőben is találkozhatsz
  • Munkádat versenyképes fizetéssel és cafeteria juttatással honoráljuk
  • Céges rendezvényekkel, csapatépítő programokkal és sportolási lehetőségekkel törekszünk a jó hangulatra
  • A csapat nagyon összetartó, segítőkész, így a beilleszkedéssel nem lesz gondod
HVG_POSITION_STAND
HVG_EXH_POS_DOCS

HVG_EXH_POS_DOCS_ACCEPT