Mérőkészülék fejlesztő mérnök

Engineer / Technical Positions requiring experience (1-7 years of experience) HungarianEnglish
Főbb feladatok:
  • Mérő készülékek, mérési technológiák műszaki fejlesztése, kutatásban való részvétel
  • Az egyes mérőberendezések teljes életútjának nyomon követése
  • A cégünk által fejlesztett berendezéseken történő validációs mérési eljárások kidolgozása és dokumentált elvégzése
  • Félvezető-alapú iparágak számára készülő mérőberendezések tervezéséhez szükséges műszaki specifikációk meghatározása
Elvárások:
  • Villamosmérnök, mechatronika vagy mérnök-fizikus felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év készülék fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Önálló tervező- és feladatmegoldó-képesség
  • Együttműködési készség nemzetközi csapattal
  • Magasfokú szakmai elkötelezettség, önálló tanulásra való képesség
Előnyök:
  • Egyéb szakterületeken való jártasság: mikroelektronika, optika, gépészet, mechatronika
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség
HVG_POSITION_STAND
HVG_EXH_POS_DOCS

HVG_EXH_POS_DOCS_ACCEPT