Villamos tervezőmérnök

Engineer / Technical Junior positions (max. 1 year of experience) HungarianEnglish
Leendő munkatársunk feladatai:
  • Mérőkészülékek tervezése, fejlesztése, élesztése
  • Új méréstechnikákkal kapcsolatos kutatások támogatása
  • Automatizált mérőberendezések teljeskörű tervezése (tápellátás, mozgásvezérlés, gépbiztonság, PLC)
  • Egyedi mérőberendezések villamos dokumentációjának elkészítése
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú, aktív szakmai angol nyelvtudás
  • Vezérlőszekrény tervezési gyakorlat
  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat
  • EPLAN ismeret
  • Képesség csapatban történő munkavégzésre, ugyanakkor önálló tervezésre és feladatmegoldásra
  • Magasfokú szakmai elkötelezettség, dokumentációs készség
  • Szorgalom, lelkiismeretes hozzáállás és tanulási hajlandóság
Előnyt jelent, ha a jelölt:
  • 3 évnél több ipari/célgép tervezési gyakorlat
  • EMC ismeretek
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Rugalmas munkarend
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség