Projekt koordinátor (gyártás)

Engineer / TechnicalSales, Marketing, HR Positions requiring 0-1 year of experience HungarianEnglish
Főbb feladatok:
  • Gyártási és fejlesztési projektek nyomon követése és támogatása, ehhez kapcsolódó dokumentációk kitöltése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a gyártással, fejlesztéssel valamint a külföldi értékesítési és szervizes kollégákkal
  • Adatbázisok feltöltése, kezelése és bővítése
  • Statisztikák és heti összefoglaló jelentések készítése a vezetőségnek

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Pontos és megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Problémamegoldó szemlélet, pro-aktivitás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS Project kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség
HVG_POSITION_STAND
HVG_EXH_POS_DOCS

HVG_EXH_POS_DOCS_ACCEPT