Szoftver teszt automatizáló (Szeged)

IT Junior positions (max. 1 year of experience) HungarianEnglish
Főbb feladataid lesznek:
  • Miután megismerkedtél a világvezető high-tech mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégei számára gyártott készülékekkel, feladatod lesz a szoftverek fejlesztése közben felmerülő hibák keresése automatizáló script-ek futtatásának segítségével
  • A manuális tesztelők által felvett tesztesetekhez készítesz automata script-eket, melyeket karban is kell tartanod
  • Észrevételeiddel a szoftverfejlesztők munkáját is támogatni tudod
  • Már az első naptól érdekes, innovatív projektekben vehetsz részt
  • Beleláthatsz egy igazán innovatív cég működésébe, és megtudhatod, milyen izgalmas a fejlesztőkkel, fizikusokkal és mérnökökkel való közös munka

Mit kérünk Tőled?
  • Elsősorban alapfokú programozói tapasztalattal kell rendelkezned (C# alap előny) ahhoz hogy az automatizáló script-eket meg tudd írni
  • Szükséged lesz alapfokú szakmai ismeretekre is, így elvárásunk, hogy informatikus, villamosmérnök vagy fizikus felsőfokú tanulmányokat folytass
  • Légy motivált és nyitott az újdonságok iránt
  • Ha valami elsőre bonyolultnak tűnik, járj utána, merj kérdezni a kollégáktól, fejleszd magad
  • Ne ijedj meg, ha meg kell szólalni angolul

Előnynek értékeljük:
  • Ha foglalkoztál már teszt automatizálással, vagy rendelkezel ISTQB Foundation vagy Test Automation Engineer végzettséggel, a kiválasztás során nagy előnnyel indulsz

Amit kínálunk:
  • Feladataid során az általunk fejlesztett berendezésekkel élőben is találkozhatsz
  • Munkádat versenyképes fizetéssel és cafeteria juttatással honoráljuk
  • Céges rendezvényekkel, csapatépítő programokkal és sportolási lehetőségekkel törekszünk a jó hangulatra
  • A csapat nagyon összetartó, segítőkész, így a beilleszkedéssel nem lesz gondod
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség keretében nem csak az elmédet, hanem a testedet is karban tarthatod
HVG_POSITION_STAND
HVG_EXH_POS_DOCS

HVG_EXH_POS_DOCS_ACCEPT