Műszaki ügyintéző

Engineer / Technical Junior positions (max. 1 year of experience) Hungarian
Főbb feladatok:
  • A cég építési projektjeinek teljes körű adminisztratív támogatása
  • A kivitelezési munkák elindításához szükséges műszaki dokumentumok elkészítésének adminisztratív támogatása
  • Projekt folyamatok figyelemmel kísérése, tervezési, kivitelezési, engedélyezési, átadási folyamatok szervezése, dokumentálása, ellenőrzése, elemzése
  • Tervek műszaki felülvizsgálata, mennyiségek ellenőrzése
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése
  • Javaslattétel üzemeltetési és beszerzési költségek csökkentésére
  • Hivatalokkal, hatóságokkal való kapcsolattartás, ügyintézés
  • Alvállalkozói ajánlatkérések dokumentálása, iktatása
  • Részvétel az átadási dokumentáció összeállításában
  • Levelezések lebonyolítása, postázás, iratkezelés
  • Projekt dokumentációk rendszerezése, naprakészen tartása

Elvárások:
  • Építőipari műszaki végzettség
  • TERC program ismerete
  • Költségvetés készítésben és véleményezésben való jártasság
  • Építőiparban szerzett, legalább 2-3 éves releváns tapasztalat generál-kivitelezői oldalon
  • Ajánlatkészítői tapasztalat
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó-képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség