Fizikus - Alkalmazásfejlesztő Kutató

Other fields Positions requiring 0-1 year of experience HungarianEnglish
Főbb feladatok:
  • Alkalmazás-orientált kutatás-fejlesztés
  • Félvezető-, napelem és kijelző iparban használt mérőkészülékek fejlesztése
  • Ezen mérőkészülékek használata, mérések végzése, kiértékelése
  • Együttműködés a cég külföldi partnereivel, ezen partnerek technikai támogatása

Elvárások:
  • Fizikus végzettség
  • Érdeklődés optika és/vagy félvezető- és szilárdtest fizika iránt
  • Angol nyelvismeret
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elkötelezettség; felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés; együttműködési készség; megbízhatóság; precizitás

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség