VEVŐ MINŐSÉGÜGYI MEGBÍZOTT (elektronikai terület) / VÁC

Standszám:
D31
Engineer / Technical Junior positions (max. 1 year of experience)Positions requiring experience (1-7 years of experience)Positions for senior professionals (more than 7 years of experience) HungarianEnglishGerman

FELADATOK

  • Minőségügyi folyamatok optimalizálása, belső auditok lebonyolítása
  • Vevői reklamációkezelés
  • Határidők és akciólisták felügyelete
  • Statisztikai adatok elemzése, jobbító javaslatok kidolgozása, bevezetett intézkedések nyomonkövetése
  • Problémamegoldó technikák alkalmazása
  • Auditorok tevékenységének koordinálása, termékek minőségügyi folyamatainak karbantartása, gyártás támogatása minőségügy oldalról
  • Auditokon való aktív részvétel

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy villamosmérnöki végzettség előny)
  • Aktív, magabiztos középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, minőségszemlélet, csapatmunka

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Bónusz juttatások