Glencore Agriculture Hungary Kft. A16

  • Mérnöki, műszakiGazdaságiTovábbi területek
  • 1-3 év tapasztalatot igénylő3-5 év tapasztalatot igénylő5 évnél több tapasztalatot igénylő
  • Angol

Mivel foglalkozunk?

A Glencore a világ egyik legnagyobb ipari alapanyag- és nyersanyag beszállítója. A Föld 5 kontinensén,több mint 50 országban tevékenykedő vállalat. A cégcsoport fő tevékenysége fémek, ásványok, fosszilis energiahordozók és mezőgazdasági termények előállítása, feldolgozása és kereskedelme.

Magyarországi tevékenységének két fő iránya a gabonafélékkel, olajos magvakkal és állati takarmány alapanyagokkal való kereskedés, valamint a növényolaj gyártás.

Hol dolgozunk?

Budapest
Foktő
Debrecen
Berettyóújfalu
Gyomaendrőd

Kiválasztási folyamatunk

Kiválasztási folyamat legalább 3 szintű:
- interjúk
- szakmai tesztek
- bizonyos munkakörökben AC

Aktivitások a helyszínen

Több különböző terület képviselteti magát:

  • Humán erőforrás
  • Kereskedelem
  • Logisztika
  • Pénzügy
  • Termelés
  • Minőségirányítás
  • Karbantartás

Aktuális állásajánlatok
Junior Trader 1-3 év tapasztalatot igénylő angol
HSE koordinátor 3-5 év tapasztalatot igénylő angol
Kontroller 3-5 év tapasztalatot igénylő angol
Supply Chain Specialist 1-3 év tapasztalatot igénylő angol