Opel Szentgotthárd Kft. 2017 Ősz

  • Mérnöki, műszaki
  • Szakmai gyakorlat0-1 év tapasztalatot igénylő1-3 év tapasztalatot igénylő3-5 év tapasztalatot igénylő5 évnél több tapasztalatot igénylő
  • Angol

Mivel foglalkozunk?

Az Opel Szentgotthárd Kft. Vas megye nyugati részén helyezkedik el, 60 km-re a megyeszékhelytől. Itt készül a 2016-ban az Év Autójának választott Opel Astra motorja. Nyitott pozícióinkat tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkező, elsősorban mérnök végzettségű pályázóknak ajánljuk. Pályakezdők és tapasztalt munkavállalók jelentkezését is várjuk. Lehetőséget kínálunk szakmai gyakorlatra illetve gyakornoki programban való részvételre egyaránt.

Hol dolgozunk?

Opel Szentgotthárd Kft.
9970 Szentgotthárd, Füzesi u. 15. (Vas megye)

Kiválasztási folyamatunk

Több körös interjú: nyelvi szintfelmérés, szakmai ismeretek, kompetenciák

A munkakörök betöltéséhez szükséges követelmények:

1. Beszállítói minőségbiztosítási mérnök
Gépészmérnök végzettség
Legalább társalgási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban
Autóiparban szerzett, releváns tapasztalat előny
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Minőségtudatos szemlélet
Párhuzamos intéznivalók kezelése, tevékenységorientáltság

2. Minőségbiztosítási folyamatmérnök
Felsőfokú szakirányú végzettség
Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Kiváló problémamegoldó képesség
Jó kommunikációs készség írásban és szóban
Minőségtudatos szemlélet, nyitottság a változásokra

3. Folyamatmérnök (motor szerelősorok)

Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök / villamosmérnök)
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Utazási hajlandóság
Önálló munkavégzés és kezdeményezőkészség
Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség, rugalmasság, megfelelő időgazdálkodási készség, ügyfélorientált és feladatorientált szemléletmód

4. Mérnökségi középvezető

Szakirányú felsőfokú (Bsc, Msc) végzettség
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
Gépgyártástechnológia területén szerzett gyakorlat illetve vezetői tapasztalat
Tervezés, prioritások felállítása, bizonytalan helyzetek kezelése, tárgyalási készség, eredmény orientáltság, vezetői határozottság, hatékony csapat építése, ügyfélorientáltság